حمل از ایتالیا

حمل و نقل بین المللی از ایتالیا

ایتالیا یکی از مبادی وارداتی است که بیشترین حجم تجارت با کشور ایران را دارد، همچنین با دارا بودن مسیر های زمینی ، دریایی و هوایی بین ایران و ایتالیا باعث شده که تجار و وارد کنندگان توجه خاص و بیشتری برای واردات از کشور ایتالیا را داشته باشند. در ضمن از دیگر علل تمایل بالای واردات و روابط تجاری با آن کشور نیز میتوان به داشتن استانداردها و کیفیت بالای محصولاتشان اشاره کرد.

در این مقاله قصد داریم تا راه های واردات و حمل و نقل های زمینی، دریایی و هوایی را برایتان به اشتراک گذاشته تا برای انجام امور واردات و حمل و نقل بین المللی از ایتالیا با بینشی دقیق تر اقدام به سفارش گذاری و مذاکره با فروشندگان کنید.

حمل دریایی از ایتالیا به ایران
ایتالیا از کشورهایی است که بخاطر شبه جزیره بودنش از چندین جهت دارای بنادر دریایی فعال و شلوغ می باشد که این امر راه تجاری از طریق دریا را برای کشور ما آسان کرده و از اکثر بنادر این کشور به بندرعباس امکان ارسال دریایی بصورت کانتینر دربست و خرده بار وجود دارد.
اصلی ترین بنادر دریایی کشور ایتالیا را در ذیل مطالعه نمایید:
* بندر جنوا Port of Genoa
* بندر تریست Port of Trieste
* بندر لیورنو Port of Livorno
* بندر ونیز Port of Venice
* بندر کاگلیاری Port of Cagliari

حمل زمینی از ایتالیا به ایران

خوشبختانه روابط تجاری و حمل و نقلی بین کشور ما و ایتالیا بخاطر تعهدات و قبول کنوانسیون های مشترک با بین این دو کشور باعث شده تا امر حمل و نقل زمینی بسیار امن و راحت صورت بگیرد.
حمل زمینی بصورت خرده بار و کامیون دربستی از اکثر شهرهای ایتالیا صورت میپذیرد و بعلت وجود کامیون های زیاد بین ایران و ایتالیا باعث شده در سریعترین زمان و بهترین قیمت سرویس مورد نظر درخواست شده از طرف مشتریان انجام شود.
مدت زمان حمل از ایتالیا به ایران بستگی به مکان دقیق مبدا و گمرک مقصد متغیر می باشد و همچنین بستگی به میزان وزن و حجم بار نیز میباشد، که در محموله های خرده بار زمان رسیدن بار بین 2 الی 5 هفته و در محموله های دربستی بین 10 الی 20 روز زمان لازم است برای رسیدن کالا به گمرک مقصد.

حمل هوایی از ایتالیا به ایران
از دیگر راه های ارسال بار از ایتالیا به ایران حمل هوایی میباشد که امروزه با توجه به اهمیت سرعت در رسیدن کالا و در دست گرفتن بازار مرتبط نقش شایانی را ایفا میکند.
حمل هوایی از ایتالیا با هر وزن و حجمی از اکثر شهرهای این کشور امکان پذیر بوده و میتوان گفت بخاطر دارا بودن اکثر خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی مستقر در اکثر فرودگاه های بین المللی آن کشور از نظر قیمت حمل مقرون بصرفه بوده و همچنین از نظر زمان رسیدن کالا بین 3 الی 7 روز بارها به مقصد ایران خواهند رسید.

در پایان باید به استحضار شما برسانیم که شرکت حمل و نقل بین المللی راه پیشه طوس با دارا بودن نماینده حرفه ای و مجرب سالهاست در امر حمل زمینی از ایتالیا، حمل هوایی و حمل دریایی همراه شما مشتریان عزیز می باشد.

دکمه های اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
Print
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *